Moje listy - logowanie

Po zalogowaniu na swoje konto, możesz zobaczyć wybrane i przypisane do Ciebie listy oraz nimi zarządzać, czyli zatwierdzić realizację lub w razie konieczności zrezygnować z wybranego listu. Znajdziesz tu również wszystkie niezbędne dane: kontakt do koordynatorki, nazwę i adres placówki, a także harmonogram akcji.

Aby się zalogować, uzupełnij swój adres mailowy i kod jednego z listów (przykładowy kod: NA-12).

zaloguj się ZARZĄDZAJ LISTEM, WYSZUKAJ ADRES PRZESYŁKI I INNE INFORMACJE

*
*
wybierz list
Zostało
0000
listów z
0000
przekaż wsparcie

relacje mikołajów

Świetna akcja. Pierwszy raz braliśmy udział. I sprawiło nam to dużą frajdę i przyjemność. Mam nadzieję, że Pani Eli też będzie miło i prezent mikołajkowy się spodoba.
Grono SP1 Żary 2021 Warszawa - Dzielnica Wola
Na Święta najbardziej lubię obdarowywać innych. To wspaniała akcja, w której możemy chociaż na chwilę poczuć się jak Święty Mikołaj i dać radość komuś , kto naprawdę na nas liczy i czeka na prezent.
Monika 2021 Brwinów
Tak jak w zeszłym, tak i w tym roku, nasze mieszkanie zamienia się w pracownię świętego Mikołaja 😍 cudowna inicjatywa, jesteśmy wzruszeni do szpiku kości i szczęśliwi, że możemy być częścią tego! ❤️
Marika 2021 Młodzieszyn
Świetna akcja, która z roku na rok coraz bardziej porusza moje serce. W akcji biorę udział już 3 raz i na pewno będzie jeszcze więcej 🥰
Paulina 2021 Warszawa (Dzielnica Bemowo)

partnerzy