Mikołaju, potwierdź wybrany list!

Strona główna > Aktualności > Mikołaju, potwierdź wybrany list!
Drodzy Mikołajowie, pragniemy Wam przypomnieć, że wszyscy którzy wybrali już listy MUSZĄ w dniach 9-11 LISTOPADA potwierdzić w Panelu Mikołaja, że list na pewno zostanie zrealizowany. To naprawdę bardzo ważny proces, ponieważ pozwala uniknąć sytuacji, że list zostaje "porzucony". Jeżeli nie potwierdzicie w podanym terminie, że zrealizujecie list to TRAFI ON Z POWROTEM na platformę i będzie od nowa dostępny do wyboru dla kogoś innego.

W dniu 9 LISTOPADA otrzymacie od na maila z prośbą o potwierdzenie realizacji listu (sprawdzajcie także spam). Możecie to zrobić także samodzielnie logując się w Panelu Mikołaja, w zakładce Moje Listy przy użyciu maila i kodu listu.

Dodatkowa ważna informacja: w Panelu Mikołaja w zakładce Moje Listy macie miejsce na wklejenie linku do śledzenia paczki - będzie cudownie, gdy uzupełnicie również to pole. Nie musicie tego jednak robić od razu przy potwierdzaniu listu, możecie wkleić link później. Pamiętajcie o tym, że Wasza paczka musi trafić do placówki do 1 GRUDNIA.

I jeszcze jedna informacja na koniec: będziemy bardzo wdzięczni za uzupełnienie pola z wartością zakupionego przez Was prezentu. Pozwala nam to po zakończeniu całej akcji oszacować wysokość udzielonego przez Was i przez Fundację wsparcia.

Dziękujemy!

relacje mikołajów

Pierwszy raz wzięliśmy udział w tej akcji i jestem pewna, że nie ostatni. :) Podopieczni Fundacji proszą o drobne upominki, nie trzeba wiele, by sprawić komuś radość w tym świątecznym czasie. <3
Urszula 2022 Wrocław
To dla mnie druga edycja. Za każdym razem czytanie listów od seniorów mnie bardzo wzrusza. Cieszę się, że mogę pomóc i być Mikołajem. Mam nadzieję, że przygotowana paczka sprawi wiele radości :)
Aleksandra 2022 Nakło nad Notecią
Bardzo ciesze sie ze wzielam udzial w akcij w kolejnym roku bede chciala byc mikolajem napewno dla paru osob ❤️🥹🎄
Weronika 2022 Wrocław
W tym roku po raz 2 obdarowuję, jestem tak samo wzruszona jak w '21! Jestem też wdzięczna, że dowiedziałam się o tej akcji! Mam nadzieję, że na twarzy Pani Alicji pojawi się uśmiech!
Zuzanna 2022 Piła

partnerzy