Jak zmieniała się nasza praca?

Strona główna > Aktualności > Jak zmieniała się nasza praca?
Jak wiecie początki prowadzenia każdej inicjatywy, wiążą się z wieloma trudnościami!

Tak samo było w naszym przypadku! Początkowo nie posiadaliśmy narzędzia, które usprawniłoby przekazywanie listów 
osobom, które chciały wziąć udział w akcji #swietymikolajdlaseniora.

Z początku robiliśmy wszystko ręcznie, wysyłając losowe listy przez media społecznościowe. To nie ułatwiało sprawy, bo nasi kochani Mikołajowie czekali w kolejkach bardzo długo. My natomiast robiliśmy to w nocy, po pracy, na rodzinnych spotkaniach!

Od momentu wprowadzenia platformy, już nie mamy takiego problemu. Dzięki niej mogliśmy zwiększyć liczbę podopiecznych i „pomocników Świętego Mikołaja” o ponad 800% w 2021 roku! Ubiegły rok był pełen wyzwań, ale dzięki ryzyku które podjęliśmy możemy docierać do Seniorów w całej Polsce i spełniać nasze marzenie o przepełnionych miłością i dobrymi relacjami domach pomocy społecznej! 

Jeszcze bez naszej platformy przez nasze ręce przeszło ponad 3000 listów (I i II edycja)! Wszystko za pomocą prywatnych mediów społecznościowych fundatorów.

W 2020  roku dzięki wprowadzeniu rozwiązań technologicznych liczba listów zwiększyła się aż 4-krotnie! Staramy się, aby Fundacja rozwijała się dla Was i dla Seniorów - bo wszyscy razem możemy tworzyć cuda.

Jak to wygląda w liczbach obecnie? (dane z 2021 roku)

📍67 miast

🏡 124 placówki opiekuńcze

👵🏻🧓🏻 8 553 podopiecznych


Zostań częścią tegorocznej akcji JUŻ DZIŚ!
 

relacje mikołajów

Pierwszy raz wzięliśmy udział w tej akcji i jestem pewna, że nie ostatni. :) Podopieczni Fundacji proszą o drobne upominki, nie trzeba wiele, by sprawić komuś radość w tym świątecznym czasie. <3
Urszula 2022 Wrocław
To dla mnie druga edycja. Za każdym razem czytanie listów od seniorów mnie bardzo wzrusza. Cieszę się, że mogę pomóc i być Mikołajem. Mam nadzieję, że przygotowana paczka sprawi wiele radości :)
Aleksandra 2022 Nakło nad Notecią
Bardzo ciesze sie ze wzielam udzial w akcij w kolejnym roku bede chciala byc mikolajem napewno dla paru osob ❤️🥹🎄
Weronika 2022 Wrocław
W tym roku po raz 2 obdarowuję, jestem tak samo wzruszona jak w '21! Jestem też wdzięczna, że dowiedziałam się o tej akcji! Mam nadzieję, że na twarzy Pani Alicji pojawi się uśmiech!
Zuzanna 2022 Piła

partnerzy