Jak poprawnie zapakować paczkę?

Strona główna > Aktualności > Jak poprawnie zapakować paczkę?
Pojawia się wiele pytań jak poprawnie przygotować paczkę do wysyłki.
W naszych mediach społecznościowych przygotowaliśmy krótki filmik z tego procesu :) Poniżej zamieszczamy szczegółowy opis:
- Zapakuj prezent w torbę, ozdobne pudełko bądź zwykły karton, który możesz okleić ozdobnym papierem. Możesz dołączyć kartkę z życzeniami bądź krótki liścik :)
- Wydrukuj etykietę, którą znajdziesz w mailu a następnie poprawnie i czytelnie ją wypełnij i naklej na paczkę. Jeżeli wysyłasz prezent, wydrukuj ją dwukrotnie - będziesz jej potrzebował/a także na oklejoną do wysyłki paczkę.
- Jeżeli zawozisz prezent osobiście wystarczy, że zamkniesz pudełko bądź zakleisz ozdobną torbę.
- Jeżeli wysyłasz paczkę musisz ją zabezpieczyć. Możesz to zrobić za pomocą folii bądź wkładając ozdobne pudełko/torbę w karton wysyłkowy.
- Pamiętaj, aby nakleić etykietę wysyłkową (od przewoźnika) w widocznym miejscu. Będzie idealnie, jeżeli obok niej nakleisz drugą (naszą) etykietę, którą tak jak pisaliśmy wyżej, znajdziesz w mailu lub napiszesz chociaż kod listu na zewnętrznym opakowaniu :)

relacje mikołajów

Pierwszy raz wzięliśmy udział w tej akcji i jestem pewna, że nie ostatni. :) Podopieczni Fundacji proszą o drobne upominki, nie trzeba wiele, by sprawić komuś radość w tym świątecznym czasie. <3
Urszula 2022 Wrocław
To dla mnie druga edycja. Za każdym razem czytanie listów od seniorów mnie bardzo wzrusza. Cieszę się, że mogę pomóc i być Mikołajem. Mam nadzieję, że przygotowana paczka sprawi wiele radości :)
Aleksandra 2022 Nakło nad Notecią
Bardzo ciesze sie ze wzielam udzial w akcij w kolejnym roku bede chciala byc mikolajem napewno dla paru osob ❤️🥹🎄
Weronika 2022 Wrocław
W tym roku po raz 2 obdarowuję, jestem tak samo wzruszona jak w '21! Jestem też wdzięczna, że dowiedziałam się o tej akcji! Mam nadzieję, że na twarzy Pani Alicji pojawi się uśmiech!
Zuzanna 2022 Piła

partnerzy