Faq

Żeby ułatwić pracę naszym Świętym Mikołajom, poniżej zebraliśmy najczęściej zadawane pytania odnoszące się do akcji i związanych z nią procesów. Znajdziecie tu najważniejsze informacje dotyczące listów, przygotowania prezentów, dostarczania podarków, czy kwestii technicznych. Jeżeli po zapoznaniu się z informacjami, nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj z koordynatorką, której adres e-mail znajdziesz w moje listy.

wybierz kategorię

wybierz list
Zostało
0000
listów z
0000
przekaż wsparcie

relacje mikołajów

Świetna akcja. Pierwszy raz braliśmy udział. I sprawiło nam to dużą frajdę i przyjemność. Mam nadzieję, że Pani Eli też będzie miło i prezent mikołajkowy się spodoba.
Grono SP1 Żary 2021 Warszawa - Dzielnica Wola
Na Święta najbardziej lubię obdarowywać innych. To wspaniała akcja, w której możemy chociaż na chwilę poczuć się jak Święty Mikołaj i dać radość komuś , kto naprawdę na nas liczy i czeka na prezent.
Monika 2021 Brwinów
Tak jak w zeszłym, tak i w tym roku, nasze mieszkanie zamienia się w pracownię świętego Mikołaja 😍 cudowna inicjatywa, jesteśmy wzruszeni do szpiku kości i szczęśliwi, że możemy być częścią tego! ❤️
Marika 2021 Młodzieszyn
Świetna akcja, która z roku na rok coraz bardziej porusza moje serce. W akcji biorę udział już 3 raz i na pewno będzie jeszcze więcej 🥰
Paulina 2021 Warszawa (Dzielnica Bemowo)

partnerzy