Dzień dziecka - dziękujemy naszym Elfikom

Strona główna > Aktualności > Dzień dziecka - dziękujemy naszym Elfikom

Wszystkim dzieciom składamy najpiękniejsze życzenia pod słońcem, cieszcie się z każdej chwili i bierzcie życie pełnymi garściami. Pamiętajcie, że dzieckiem jest każdy - niezależnie od wieku! 🌈❤️ W szczególności chcemy życzyć wszystkiego dobrego dzieciom,które wzięły udział w ubiegłorocznej edycji naszej akcji. Ich pełną listę zobaczycie na naszych social mediach.

relacje mikołajów

Świetna akcja. Pierwszy raz braliśmy udział. I sprawiło nam to dużą frajdę i przyjemność. Mam nadzieję, że Pani Eli też będzie miło i prezent mikołajkowy się spodoba.
Grono SP1 Żary 2021 Warszawa - Dzielnica Wola
Na Święta najbardziej lubię obdarowywać innych. To wspaniała akcja, w której możemy chociaż na chwilę poczuć się jak Święty Mikołaj i dać radość komuś , kto naprawdę na nas liczy i czeka na prezent.
Monika 2021 Brwinów
Tak jak w zeszłym, tak i w tym roku, nasze mieszkanie zamienia się w pracownię świętego Mikołaja 😍 cudowna inicjatywa, jesteśmy wzruszeni do szpiku kości i szczęśliwi, że możemy być częścią tego! ❤️
Marika 2021 Młodzieszyn
Świetna akcja, która z roku na rok coraz bardziej porusza moje serce. W akcji biorę udział już 3 raz i na pewno będzie jeszcze więcej 🥰
Paulina 2021 Warszawa (Dzielnica Bemowo)

partnerzy